• Телефон: +38 099 735 36 59 (Андрій)
• E-mail: woodcraft.if.ua@gmail.com
• Viber: +38 099 735 36 59

Пропонуємо виготовлення сталевих штампів для випалювання по дереву, картону, шкірі.

Кліше для випалювання використовують для отримання відбитку на дереві, шкірі, пластику. Клеймо для випалювання широко використовується для маркування виробів з дерева, європіддонів, а також для виготовлення сувенірної продукції.

Термоштампи застосовуються також в ресторанах, наприклад, для маркування стейків (випалювання логотипу ресторану, ступеня підсмажування: MEDIUM, RARE, DONE)

Клеймо або штамп для випалювання зі сталі має ряд переваг перед латунними таких як:
– велика теплова інерція тобто штамп нагрівається трохи довше, але і тримає температуру довше і не так швидко остигає як латунні штампи, що дає можливість працювати без зупинок, сталевий штамп для випалювання менш подається теплової деформації.
– Низька вартість при більшій ефективності.

Матеріал: сталь (8-10 мм завтовшки);
Нагрівальний елемент: при необхідності штампи можуть бути укомплектовані або паяльником (при розмірі до 30 х 30 мм), або сухим теном від 500 Вт до 1 кВт.

Середня ціна штампа – 450 грн,
Середня вартість штампа з нагрівачем-850 грн

Для замовлення просто відішліть зображення в зручному для Вас вигляді, на електронну пошту або вайбер- іншу роботу зі створення векторів, ми зробимо абсолютно безкоштовно.

Також у нас Ви можете замовити штамп для випалювання на дереві, клеймо на піддон, силіконовий штамп, кліше для тиснення шкіри, штамп для тканини і глини.