Кліше для випалювання по дереву...

В нас Ви можете замовити штампи для випалювання по дереву з готовим нагрівальним елементом. Виготовимо довільний штамп по Вашому ескізу.

Перейти »

Кліше для тиснення по дереву...

В нас Ви можете замовити штампи для тиснення по дереву довільної складності, розміру та дизайну. Виготовимо будь який штамп по Вашому ескізу.

Перейти »

Кліше для піддонів...

Ми пропонуємо Вам штампи для роботи з піддонами, штампи можуть комплектуватись нагрівним елементом. Виготовимо будь який штамп по Вашому ескізу.

Перейти »

Кліше для тиснення по шкірі...

Пропонуємо Вам штампи для тиснення по всім видам шкіри довільної складності, розміру та дизайну. Виготовимо будь який штамп по Вашому ескізу.

Перейти »

Кліше для тиснення по шкірі авто тематики...

Пропонуємо Вам штампи для тиснення по шкірі автомобільної тематики довільної складності та дизайну. Виготовимо будь який штамп по Вашому ескізу.

Перейти »

Роликові штампи...

Пропонуємо Вам роликові штампи для тиснення як по металу так і по іншим матеріалам довільної складності та дизайну. Виготовимо будь який штамп по Вашому ескізу.

Перейти »

Наші штампи

Ми пропонуємо Вам різноманітні штампи для тиснення по різним матеріалам як м'яким - шкіра, дерево так і твердим - метал. Також ми пропонуємо штампи для випалювання по дереву з готовим нагрівним елементом. Якщо Вам потрібні роликові штампи, то ми також зможемо виготовити їх для Вас. Для створення штампу від Вас знадобиться тільки ескіз або опис виробу.

Якість

Всі наші штампи виготовлені з твердих сталей і відповідно мають великий ресурс використання в порівнянні з латунними чи мідними. Також всі штампи виготовлені з великою точністю і деталізацією що дозволить Вам отримати штамп довільної складності та малюнка і виготовити відповідний виріб з його допомогою.