• Телефон: +38 099 735 36 59 (Андрій)
• E-mail: woodcraft.if.ua@gmail.com
• Viber: +38 099 735 36 59

Силіконовий штамп для чорнил

Виготовимо силіконовий штамп для чорнил, силіконовий фітосанітрний штамп, штамп з гуми за Вашим кресленням для чорнила або фарби, силіконові штампи для творчості, а також різних виробів за Вашими кресленнями з поліуретану, полімерних смол, гуми.

Силіконовий фітосанітарний штамп

Вартість силіконового фітосанітарного штампа 10см х 6см- 700 грн. 2,5 см х 3,5 см -550 грн

У нас Ви можете замовити силіконовий фітосанітарний штамп на піддони про проходження фітосанітарної перевірки. Силіконовий фітосанітарний штамп, він же колосок, робиться з м’якого силікону, оснащується рукояткою. Зазвичай розмір штампа 100 х 60 мм, але можна зробити штамп будь-якого розміру і виду. Висота штампа 2 мм, але при необхідності можна зробити будь-яку.

Силіконовий штамп для фарби

Силіконовий штамп або штамп з гуми можна використовувати для нанесення зображення фарбою або чорнилом на різних матеріалах таких як дерево, тканині, картоні, або для створення відбитка на м’яких матеріалах, наприклад – глині. Можуть бути застосовані в дитячій творчості.

Силіконовий штамп

Силіконовий штамп або штамп з поліуретану використовують для нанесення маркування, наприклад штамп IPPC, на піддони або логотипу на різноманітну тару чорнилом або фарбою.

  • Матеріал: гума, поліуретан, силікон, пластики;
  • Розмір: на вимогу замовника;
  • Глибина малюнка: на вимогу замовника, зазвичай від 2,5 мм;

Для замовлення просто відішліть зображення в зручному для Вас вигляді, на електронну пошту або вайбер- іншу роботу зі створення векторів, ми зробимо абсолютно безкоштовно.

У нас Ви можете замовити виготовлення штампів і кліше для випалювання на дереві, фітосанітарний штамп на піддон, силіконовий фітосанітарний штамп (IPPC), кліше для тиснення шкіри, штамп для глини, дерев’яні штампи для фарби на тканину (набійка на тканину) з доставкою в такі міста як: Київ, Олександрія, Біла Церква, Бердичів, Бердянськ, Бориспіль, Бровари, Вінниця, Дніпро, Дубно, Житомир, Жмеринка, Жовква, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Ізмаїл, Ірпінь, Кам’янець-Подільський, Каховка, Конотоп, Костянтинівка, Краматорськ, Кременчук, Кривий Ріг, Кропивницький, Лозова, Луцьк, Львів, Маріуполь, Мелітополь, Мукачево, Ніжин, Миколаїв, Нікополь, Одеса, Павлоград, Полтава, Рівне, Слов’янськ, Сміла, Суми, Тернопіль, Ужгород, Умань, Харків, Херсон, Хмельницький , Черкаси, Чернігів, Чернівці, Чорноморськ, Шостка.