• Телефон: +38 099 735 36 59 (Андрій)
• E-mail: woodcraft.if.ua@gmail.com
• Viber: +38 099 735 36 59

Виготовимо сталевий штамп для випалювання по дереву, картону, шкірі.

Штамп для випалювання

Кліше для випалювання використовують для отримання відбитку на дереві, шкірі, пластику. Клеймо для випалювання широко використовується для маркування виробів з дерева, європіддонів, а також для виготовлення сувенірної продукції.

Термоштамп

Термоштампи застосовуються також в ресторанах, наприклад, для маркування стейків (випалювання логотипу ресторану, ступеня підсмажування: MEDIUM, RARE, DONE)

Штамп для випалювання на дереві

Клеймо або штамп для випалювання зі сталі має ряд переваг перед латунними таких як:
– велика теплова інерція тобто штамп нагрівається трохи довше, але і тримає температуру довше і не так швидко остигає як латунні штампи, що дає можливість працювати без зупинок, сталевий штамп для випалювання менш подається теплової деформації.
– Низька вартість при більшій ефективності.

Матеріал: сталь (8-10 мм завтовшки);
Нагрівальний елемент: при необхідності штампи можуть бути укомплектовані або паяльником (при розмірі до 30 х 30 мм), або сухим теном від 500 Вт до 1 кВт.

Середня ціна штампа -550 грн,
Середня вартість штампа з нагрівачем-1500 грн

Для замовлення просто відішліть зображення в зручному для Вас вигляді, на електронну пошту або вайбер- іншу роботу зі створення векторів, ми зробимо абсолютно безкоштовно.

У нас Ви можете замовити виготовлення штампів і кліше для випалювання на дереві, фітосанітарний штамп на піддон, силіконовий фітосанітарний штамп (IPPC), кліше для тиснення шкіри, штамп для глини, дерев’яні штампи для фарби на тканину (набійка на тканину) з доставкою в такі міста як: Київ, Олександрія, Біла Церква, Бердичів, Бердянськ, Бориспіль, Бровари, Вінниця, Дніпро, Дубно, Житомир, Жмеринка, Жовква, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Ізмаїл, Ірпінь, Кам’янець-Подільський, Каховка, Конотоп, Костянтинівка, Краматорськ, Кременчук, Кривий Ріг, Кропивницький, Лозова, Луцьк, Львів, Маріуполь, Мелітополь, Мукачево, Ніжин, Миколаїв, Нікополь, Одеса, Павлоград, Полтава, Рівне, Слов’янськ, Сміла, Суми, Тернопіль, Ужгород, Умань, Харків, Херсон, Хмельницький , Черкаси, Чернігів, Чернівці, Чорноморськ, Шостка.