• Телефон: +38 099 735 36 59 (Андрій)
• E-mail: woodcraft.if.ua@gmail.com
• Viber: +38 099 735 36 59

Виготовлення кліше для випалювання по дереву з нагрівачем будь-якої складності по Вашому ескізу зі сталі.

Кліше для випалювання по дереву виготовляється зі сталі товщиною 8 мм.

 Для нагрівання можливо використовувати нагрівач, або укомплектувати металевою рукояткою (якщо нагрів проводиться на відкритому вогні).

Кліше для випалювання на дереві (клеймо для випалювання на дереві) може бути оснащено нагрівачем потужністю 500 Вт. (Сухий тен).

Кліше для випалювання на дереві

Для виготовлення кліше для дерева з нагрівачем необхідно надати ескіз в будь-якій зручній для Вас формі, бажано PDF, але може бути хоч від руки або фото і розміри. Ми самі переведемо ескіз в векторний формат, причому безкоштовно ..

Також кліше з нагрівачем можна використовувати для випалювання по шкірі, картону, паперу, харчових продуктів. Таким як гамбургери, стейки, овочі, або як кліше для льоду.

У нас Ви можете замовити виготовлення штампів і кліше для випалювання на дереві, фітосанітарний штамп на піддон, силіконовий фітосанітарний штамп (IPPC), кліше для тиснення шкіри, штамп для глини, дерев’яні штампи для фарби на тканину (набійка на тканину) з доставкою в такі міста як: Київ, Олександрія, Біла Церква, Бердичів, Бердянськ, Бориспіль, Бровари, Вінниця, Дніпро, Дубно, Житомир, Жмеринка, Жовква, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Ізмаїл, Ірпінь, Кам’янець-Подільський, Каховка, Конотоп, Костянтинівка, Краматорськ, Кременчук, Кривий Ріг, Кропивницький, Лозова, Луцьк, Львів, Маріуполь, Мелітополь, Мукачево, Ніжин, Миколаїв, Нікополь, Одеса, Павлоград, Полтава, Рівне, Слов’янськ, Сміла, Суми, Тернопіль, Ужгород, Умань, Харків, Херсон, Хмельницький , Черкаси, Чернігів, Чернівці, Чорноморськ, Шостка.