• Телефон: +38 099 735 36 59 (Андрій)
• E-mail: woodcraft.if.ua@gmail.com
• Viber: +38 099 735 36 59

Кліше (Клейма) для випалювання на харчових продуктах застосовують в ресторанах, барах і кондитерських майстерень для нанесення фірмового логотипу.

Ручне стальне кліше для випалювання підходить для льоду, або випалювання логотипу на овочах, стейки, хлібо-булочних виробах, лаваші, ітп.

А також, підходить для випалювання зображень, наприклад, логотипу на виробах зі шкіри та дерева.

Кліше виготовляється зі сталі, товщиною 8 мм, що, отже, гарантує довгий період експлуатації !!!

При необхідності кліше для випалювання може бути укомплектовано рукояткою. Для нагріву на відкритому вогні, вугіллі або газі. Також, ми можемо укомплектувати кліше нагрівачем потужністю 500 Вт.


Для виготовлення кліше для дерева з нагрівачем необхідно надати ескіз в будь-якій зручній для Вас формі. Бажано PDF, але може бути хоч малюнок від руки або фото + розміри. Ми самі переведемо ескіз в векторний формат, причому скоєно безкоштовно. Термін виготовлення 1-2 робочих дні після узгодження макету.

У нас Ви можете замовити виготовлення штампів і кліше для випалювання на дереві, фітосанітарний штамп на піддон, силіконовий фітосанітарний штамп (IPPC), кліше для тиснення шкіри, штамп для глини, дерев’яні штампи для фарби на тканину (набійка на тканину) з доставкою в такі міста як: Київ, Олександрія, Біла Церква, Бердичів, Бердянськ, Бориспіль, Бровари, Вінниця, Дніпро, Дубно, Житомир, Жмеринка, Жовква, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Ізмаїл, Ірпінь, Кам’янець-Подільський, Каховка, Конотоп, Костянтинівка, Краматорськ, Кременчук, Кривий Ріг, Кропивницький, Лозова, Луцьк, Львів, Маріуполь, Мелітополь, Мукачево, Ніжин, Миколаїв, Нікополь, Одеса, Павлоград, Полтава, Рівне, Слов’янськ, Сміла, Суми, Тернопіль, Ужгород, Умань, Харків, Херсон, Хмельницький , Черкаси, Чернігів, Чернівці, Чорноморськ, Шостка.