• Телефон: +38 099 735 36 59 (Андрій)
• E-mail: woodcraft.if.ua@gmail.com
• Viber: +38 099 735 36 59

Термоклеймо (термоштамп, клеймо для випалювання) широко використовується для маркування, таврування виробів з дерева, фанери, шкіри, картону, пластика.

Термоштамп це сталева пластина (кліше), встановлена ​​на нагрівач, також популярним варіантом є збірка штамп + рукоятка. Такий варіант можна нагрівати на відкритому вогні, газі, вугіллі, не боячись що він розплавитися.

Термоштамп застосовують також і ресторани, кафе. Використовують їх, наприклад, для маркування стейків, овочів, лаваша завдаючи свій логотип, ступінь прожарювання: MEDIUM, RARE, DONE.

Для виготовлення кліше для дерева з нагрівачем необхідно надати ескіз в будь-якій зручній для Вас формі. Бажано PDF, але може бути хоч малюнок від руки або фото + розміри. Ми самі переведемо ескіз в векторний формат, причому скоєно безкоштовно. Термін виготовлення 1-2 робочих дні після узгодження макету.

У нас Ви можете замовити виготовлення штампів і кліше для випалювання на дереві, фітосанітарний штамп на піддон, силіконовий фітосанітарний штамп (IPPC), кліше для тиснення шкіри, штамп для глини, дерев’яні штампи для фарби на тканину (набійка на тканину) з доставкою в такі міста як: Київ, Олександрія, Біла Церква, Бердичів, Бердянськ, Бориспіль, Бровари, Вінниця, Дніпро, Дубно, Житомир, Жмеринка, Жовква, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Ізмаїл, Ірпінь, Кам’янець-Подільський, Каховка, Конотоп, Костянтинівка, Краматорськ, Кременчук, Кривий Ріг, Кропивницький, Лозова, Луцьк, Львів, Маріуполь, Мелітополь, Мукачево, Ніжин, Миколаїв, Нікополь, Одеса, Павлоград, Полтава, Рівне, Слов’янськ, Сміла, Суми, Тернопіль, Ужгород, Умань, Харків, Херсон, Хмельницький , Черкаси, Чернігів, Чернівці, Чорноморськ, Шостка.