• Телефон: +38 099 735 36 59 (Андрій)
• E-mail: woodcraft.if.ua@gmail.com
• Viber: +38 099 735 36 59

Виготовимо силіконовий фітосанітарний штамп на піддон для фарби. Силіконове клеймо на піддон для чорнила.

Вартість силіконового фітосанітарного штампа 10см х 6см- 700 грн. 2,5 см х 3,5 см -550 грн

Силіконовий фітосанітарний штамп

У нас Ви можете замовити силіконовий фітосанітарний штамп на піддони про проходження фітосанітарної перевірки. Силіконовий фітосанітарний штамп, він же “колосок”, робиться з м’якого силікону, оснащується рукояткою. Зазвичай розмір штампа 100 х 60 мм, але можна зробити штамп будь-якого розміру і виду. Висота штампа 2 мм, але при необхідності можна зробити будь-яку.

Силіконові штампи використовуються для маркування піддону, палет, фарбою або чорнилом. Силіконове клеймо комплектуеться рукояткою.

У стандартну комплектацію входить штамп для фітосанітарної обробки + рукоятка. Висота штампа 2 мм.

Для виготовлення силіконового штампа на дерево для фарби необхідно надати ескіз в будь-якій зручній для Вас формі. Бажано PDF, але може бути хоч малюнок від руки або фото + розміри. Ми самі переведемо ескіз в векторний формат безкоштовно. Якщо потрібен штамп фітоконтролю – то досить номера і розмірів. Термін виготовлення 1-2 робочих дні після узгодження макету.

У нас Ви можете замовити виготовлення штампів і кліше для випалювання на дереві, фітосанітарний штамп на піддон, силіконовий фітосанітарний штамп (IPPC), кліше для тиснення шкіри, штамп для глини, дерев’яні штампи для фарби на тканину (набійка на тканину) з доставкою в такі міста як: Київ, Олександрія, Біла Церква, Бердичів, Бердянськ, Бориспіль, Бровари, Вінниця, Дніпро, Дубно, Житомир, Жмеринка, Жовква, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Ізмаїл, Ірпінь, Кам’янець-Подільський, Каховка, Конотоп, Костянтинівка, Краматорськ, Кременчук, Кривий Ріг, Кропивницький, Лозова, Луцьк, Львів, Маріуполь, Мелітополь, Мукачево, Ніжин, Миколаїв, Нікополь, Одеса, Павлоград, Полтава, Рівне, Слов’янськ, Сміла, Суми, Тернопіль, Ужгород, Умань, Харків, Херсон, Хмельницький , Черкаси, Чернігів, Чернівці, Чорноморськ, Шостка.