• Телефон: +38 099 735 36 59 (Андрій)
• E-mail: woodcraft.if.ua@gmail.com
• Viber: +38 099 735 36 59

Виготовимо штамп для глини, клеймо Майстра на глину, гончарний штамп. Штамп для глини виготовляється з силікону або пластику.

АКЦІЯ
при замовленні дубліката штампа – ЗНИЖКА 50%

Метод виготовлення штампів – фрезерування на чпу, далі робиться силіконова форма в неї заливаємо пластик. При необхідності можливе виготовлення певної партії штампів.

Для замовлення гончарного штампа або штампа для глини необхідно надати ескіз в будь-якій зручній для Вас формі. Бажано PDF, але може бути хоч малюнок від руки або фото + розміри. Ми самі переведемо ескіз в векторний формат.
Термін виготовлення 2 робочих дня після узгодження макету.

У нас Ви можете замовити виготовлення штампів і кліше для випалювання на дереві, фітосанітарний штамп на піддон, силіконовий фітосанітарний штамп (IPPC), кліше для тиснення шкіри, штамп для глини, дерев’яні штампи для фарби на тканину (набійка на тканину) з доставкою в такі міста як: Київ, Олександрія, Біла Церква, Бердичів, Бердянськ, Бориспіль, Бровари, Вінниця, Дніпро, Дубно, Житомир, Жмеринка, Жовква, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Ізмаїл, Ірпінь, Кам’янець-Подільський, Каховка, Конотоп, Костянтинівка, Краматорськ, Кременчук, Кривий Ріг, Кропивницький, Лозова, Луцьк, Львів, Маріуполь, Мелітополь, Мукачево, Ніжин, Миколаїв, Нікополь, Одеса, Павлоград, Полтава, Рівне, Слов’янськ, Сміла, Суми, Тернопіль, Ужгород, Умань, Харків, Херсон, Хмельницький , Черкаси, Чернігів, Чернівці, Чорноморськ, Шостка.