• Телефон: +38 099 735 36 59 (Андрій)
• E-mail: woodcraft.if.ua@gmail.com
• Viber: +38 099 735 36 59

Кліше для дерева

Штамп по дереву може застосовуватися як для тиснення по дереву,
кліше для тиснення дерева виготовляється зі сталі товщиною 8-10 мм.

Виготовлення кліше для випалювання на дереві.

Кліше для випалювання дерева виготовляється зі сталі товщиною 8 мм. Штамп для випалювання може оснащуватися рукояткою для нагріву на відкритому вогні або нагрівачем від 500 Вт до 1 кВт, в залежності від розміру кліше. В якості нагрівального елементу застосовується “сухий” тен, що гарантує тривалу експлуатацію нагрівача для кліше. Сухий тен може бути включений в мережу тривалий час, на відміну від паяльників які треба відключати через кожні 30 хвилин. Наші нагрівачі можуть бути включені в мережу весь день.

Виготовлення кліше для тиснення і випалювання дерева, клейм і штампів по дереву.

Для виготовлення кліше для тиснення або випалювання по дереву необхідно надати ескіз в будь-якому зручному для Вас вигляді, але краще будь-векторний формат, PDF, наприклад ..
Вказати розмір кліше по дереву, а також необхідну Вам комплектацію: штамп для випалювання по дереву може бути у вигляді пластини, комплектуватися знімною рукояткою для нагріву на відкритому вогні, або збиратися на електричному нагрівачі.

У нас Ви можете замовити:

Cталеве кліше для випалювання на дереві, штамп на піддон, клеймо для піддона

Клеймо для стейка, гамбургерів

Штамп, кліше для льоду

Клеймо проходження фітосанітарного контролю

Силіконовий штамп на піддон для фарби. Силіконове клеймо на піддон для чорнила.

Штампи для гарячого тиснення на шкірі, дереві, папері, картоні та інших матеріалах

Нарівач для кліше для випалювання по дереву

У нас Ви можете замовити виготовлення штампів і кліше для випалювання на дереві, фітосанітарний штамп на піддон, силіконовий фітосанітарний штамп (IPPC), кліше для тиснення шкіри, штамп для глини, дерев’яні штампи для фарби на тканину (набійка на тканину) з доставкою в такі міста як: Київ, Олександрія, Біла Церква, Бердичів, Бердянськ, Бориспіль, Бровари, Вінниця, Дніпро, Дубно, Житомир, Жмеринка, Жовква, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Ізмаїл, Ірпінь, Кам’янець-Подільський, Каховка, Конотоп, Костянтинівка, Краматорськ, Кременчук, Кривий Ріг, Кропивницький, Лозова, Луцьк, Львів, Маріуполь, Мелітополь, Мукачево, Ніжин, Миколаїв, Нікополь, Одеса, Павлоград, Полтава, Рівне, Слов’янськ, Сміла, Суми, Тернопіль, Ужгород, Умань, Харків, Херсон, Хмельницький , Черкаси, Чернігів, Чернівці, Чорноморськ, Шостка.

• Телефон: +38 099 735 36 59 (Андрій)
• E-mail: woodcraft.if.ua@gmail.com
• Viber: +38 099 735 36 59